Opinie o Centrum Kosmetyczne ELSA

 1. Bardzo fajne podejście do klienta, zabiegi po prostu spełniły moje oczekiwania. Polecam.

 2. Maria Laskowicz 7 years, 7 months temu

  Popieram :) Gabinet zadbany, ładnie wykończony. W środku czułam się jak we własnym domu. Byłam tam już kilka razy. Ostatnio na peelingu kawitacyjnym.

 3. Swietny gabinet, bardzo fajni ludzie i super atmosfera. Masaże są bardzo dobre, od razu lepiej sie po nich czuje. Ceny dosć konkurencyjne

 4. Jako mężczyzna polecam . Bardzo fajne usługi . Oczyszczanie twarzy pierwsza klasa . BARDZO miłe panie :)) Pozdrawiam

 5. Zgadzam się z przedmówcami. każda usługa CK Elsa jest warta polecenia.Ja korzystałam ostatnio z makijażu permanentnego.No i teraz cały czas jestem piękna nie muszę się właściwie malować . Duża oszczędność czasu.

 6. Polecam FACHOWCÓW z CK Elsa.

 7. Zaglądam do tego salonu zawsze kiedy potrzebuję. Chyba się uzależniłam. Zawsze wychodzę bardzo zadowolona :)

 8. Lubię tutaj bywać ;) Bardzo fajna i miła obsługa ;) Mają podejście do klienta to najważniejsze ;) Korzystałam z kilku zabiegów i jestem nadal bardzo zadowolona ;)

 9. Chodze do nich na zabiegi na ciało i jestem pod wrazeniem, efekty są juz i z tego powodu dumna ;) Jakość extra

 10. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i wykonywanej usługi. Rzeczowa i fachowa pomoc w problemach skórnych. Polecam

Oświadczam, że dodawana opinia jest oparta na moich własnych doświadczeniach z tym obiektem i stanowi moje rzeczywiste zdanie na temat ocenianego obiektu. Nie mam powiązań osobistych ani służbowych z ocenianym obiektem ani jego właścicielami i pracownikami. Ponadto nie będę czerpał żadnych korzyści (w tym finansowych) z dodania tej opinii. Portal Zabiegi.net nie bierze odpowiedzialności za dodawane opinie. Cała odpowiedzialność spoczywa na dodającym. Opinie nie spełniające zasad zawartych w regulaminie będą usuwane bez podania przyczyny.