Opinie o "Centrum Podologiczne" Łódź; Rzeszów; Tarnów

 1. Miałam przyjemność poznać P.Magdę Hafezi-Chojecką i wiem, że jest to osoba z dużą wiedzą i doświadczeniem w zawodzie podologa. Doceniam to absolutnie!Ale nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że jej gabinet jest jedynym w Polsce spełniającym standardy europejskie czy unijne,że jest najlepszy.
  Jest dobrym, ale szaleńczo drogim ośrodkiem kształcenia , w którym początkująca w zawodzie pedicurzystka ,może liznąć wiedzy podologicznej.
  Takich gabinetów prowadzonych przez dobrze wykształconych podologów jest w Polsce coraz więcej. Byłam w kilku z nich, znam osoby je prowadzące, widziałam wyposażenie i wiem, że są profesjonalne.
  Uważam ,że takie wywyższanie się jest trochę nie fer.

 2. Zgadzam się w 100%, P. M.Hafezi-Chojecka jest bardzo zarozumiałą osobą. Bardzo wiele na tym traci, gdyż stawianie wszystkich na niższym od siebie szczeblu jest NIE PROFESJONALNE! O pomiataniu pracownicami przy pacjentach nie wspomnę...
  CENY z kosmosu - za każdym razem inne. Raczej nie polecam współpracy.

 3. Jako osoba postronna napisałam swoje obiektywne odczucia. Sądzę, że w takim odbiorze nie jestem jedyna.
  Oczywistym jest, że pracownicy chcą aby mówiono jak najlepiej o gabinecie,taka wasza rola.

  Pozdrawiam

 4. drogi ośrodek kształcenia to jak dla mnie gabinet z Warszawy, który za tygodniowe szkolenie życzy sobie 6.000zł... na szczęscie w ostatniej chwili trafiłam na TEN gabinet i jestem zachwycona szkoleniem oraz wiedzą pracowników. Wydaje mi się również, że stwierdzenie iż szefowa poniża pracowników przy pacjentach jest mocno przekoloryzowane - chyba że formalny sposób zwracania sie do pracowników jest automatycznie poniżaniem...? W kazdej pożądnej firmie panują restrykcyjne zasady zwracania się do siebie. Mówienie sobie w pracy "na TY" i rozmawianie przy pacjentach co robiłam w zeszły weekend - to właśnie TO UWAŻAM ZA NIEPROFESJONALNE. A jesli p. Magda "stawia wszystkich na niższym od siebie szczeblu" (choć ja takiego czegos nie odczułam), to bym się nie oburzała, ponieważ doświadczeniem i wiedzą przewyższa większość kosmetologów zaczynających w tym zawodzie ;] jakby nie było - 20 lat stażu to nie byle co.
  POLECAM TEN GABINET WSZYSTKIM PRZYSZŁYM PACJENTOM I OSOBOM ZAINTERESOWANYM KURSAMI :)

 5. Aktualnie jestem w trakcie szkoleń w gabinecie Pani Magdaleny Hafezi-Chojeckiej. Wykupiłem ich od razu więcej bo zawsze chciałem nauczyć się podologii od kogoś z prawdziwym autorytetem. Nie żałuję swojej decyzji, wręcz przeciwnie, jestem zadowolony. To prawda, że Pani Magdalena nie była obecna na każdym dniu szkolenia, ale wiedza, którą otrzymałem na dotychczasowych kursach od prowadzących szkolenia Pań: Kingi, Izy i Adrianny była mi podana w bardzo profesjonalny sposób. To przecież jest wysoko kwalifikowany personel wyuczony przecież przez Panią Hafezi-Chojecką.
  Sama szefowa jest osobą bardzo dostępną, zrównoważoną, miłą i jak się z nią rozmawia to od razu poznaje się że jest KIMŚ. Szkolenie prowadzi w bardzo profesjonalny sposób. Doskonale tłumaczy i ma dużo cierpliwości. Klimat panujący w gabinecie i wzajemne relacje są na bardzo dobrym poziomie. Uważam, że wiedza którą nabyłem i jeszcze tu zdobędę oraz praktyka zawodowa zaowocuje w przyszłości w moim gabinecie podologicznym.
  Pani Magdalena jest dla mnie promotorem podologii w Polsce, dobrym nauczycielem i wzorem do naśladowania. Chciałbym w przyszłości być tak dobrym fachowcem jak ona chociaż wiem, że nie będzie łatwo jej dorównać. Liczę jednak na to, że będę mógł być z nią i z jej personelem przez długi czas w kontakcie i najlepszych relacjach.
  Jestem pewny, że nauka w gabinecie Pani Hafezi-Chojeckiej nie pójdzie na marne.


 6. Zachęcam wszystkich do korzystania z usług Centrum Podologicznego w Łodzi. Wszystkie Panie tam pracujące są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami. Bardzo mocno skoncentrowane na usunięciu problemu z którym się przychodzi. Solidna widza, podmiotowe traktowanie klienta, odpowiedni czas jemu poświęcony i przyzwoite ceny to główne plusy. Naprawdę godne polecenia. Tu szczególnie pozwolę sobie wyróżnić Panią Kingę, która się mną opekowała.Dziękuję !

 7. To właśnie w tym centrum dowiedziałam się jak powinna wyglądać właściwa pielęgnacja i pomoc w obrębie kończyn dolnych. Jestem bardzo zadowolona z poziomu,ilości przekazanej wiedzy i sympatycznej atmosfery panującej na szkoleniu.Dobra jakość zawsze kosztuje! Pozdrawiam i dziękuję

 8. Panie Andrzeju co za bzdury Pan wypisuje. Kilka dni temu ukończyłam w w/w centrum 2 tyg szkolenie. Zoo? Brud? Człowieku!!! Brak profesjonalizmu?? Nigdy się z tym nie zgodzę. To jedyne szkolenie profesjonalne w jakim uczestniczyłam a było ich nie mało. To zależy czego oczekujecie, jeśli chcecie się czegoś nauczyć to tam otrzymacie wiedzę teoretyczną i praktyczną. Co do czesci praktycznej to nawet nie spodziewałam się ze będę mogła aż tak dużo ćwiczyć na prawdziwych osobach z prawdziwymi problemami. Dzięki temu wiem ze jestem przygotowana do takiej pracy. Ja jestem usatysfakcjonowana.
  Pani Magda może się wydac zarozumiała komuś kto nie odróżnia zarozumialstwa od pewności siebie. A pewna siebie ma prawo być bo ma do tego podstawy. Popieram przedmówców że niejednego ortopedę by zagięła swoją wiedzą. I jest przesympatyczna, ludzka, z poczuciem humoru- super babka. No cóż niestety my Polacy tak mamy że nie lubimy ludzi którzy są lepsi od nas i którym się "udało" w życiu. Pozdrawiam.

 9. Chciałam tu się pochwalić że byłam na szkoleniu podologicznym u Ady w Tarnowie. Jestem przeszcześliwa bo nie mogłam lepiej trafić jeśli chodzi o szkoleniowca i w ogóle osobę. Ada to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Super dzieli się swoją wiedzą, dużo wymaga od kursantów i od siebie.Pozdrawiam serdecznie.

 10. Podzielam absolutnie opinie,ze centrum ''na zdrowiu''jest miejscem na wysokim poziomie!Profesjonalny,mila obsluga ,czysto,mila atmosfera.
  Jestem bardzo szczesliwa ze pani Magda udostepnila Nam swojej ogromnej wiedzy i praktyki.Bylam w centrum na kilku kursach i napewno przyjade na nastepne.Pozdrawiam

 11. Dobre opinie o salonie chyba na wyrost .

 12. Wizyta bardzo nieprzyjemna, brak profesjonalizmu, chodzi tu tylko o kase, nie o jakosc. Dziwi mnie, ze tak malo negatywnych opinii jest na tej stronie.

 13. To forum nie jest wiarygodne. Usuwa negatywne opinie na temat tego miejsca. Szkoda tylko, że w tak nieumiejętny sposób. Brakuje np. wypowiedzi Pana Andrzeja na którą odpisuje Monika M.
  Moja opinia także została usunięta.
  Słabo.

 14. Instytutu Podologiczny w Tarnowie to bardzo porządna placówka, wyleczyłam tam grzybicę

 15. Kamila Stasiak 1 month, 2 weeks temu

  Ja z własnego doświadczenia polecam Instytut Podologiczny w Tarnowie, Pani Adrianna zajęła się mną perfekcyjnie.

Oświadczam, że dodawana opinia jest oparta na moich własnych doświadczeniach z tym obiektem i stanowi moje rzeczywiste zdanie na temat ocenianego obiektu. Nie mam powiązań osobistych ani służbowych z ocenianym obiektem ani jego właścicielami i pracownikami. Ponadto nie będę czerpał żadnych korzyści (w tym finansowych) z dodania tej opinii. Portal Zabiegi.net nie bierze odpowiedzialności za dodawane opinie. Cała odpowiedzialność spoczywa na dodającym. Opinie nie spełniające zasad zawartych w regulaminie będą usuwane bez podania przyczyny.