Opinie o KOSMETYKA LECZNICZA Anita Milewska

  1. Witam!!!!! Do pani Anity chodzę od roku 1991. A więc stuknie 20 lat. Wyciągnęła mnie z problemów,takich, że żyć mi się nie chciało. Ma nie tylko wiedzę , umiejętności, wszelkie nowinki, ale też otoczy serdecznością i prawdziwym zainteresowaniem. Nie naciąga, rzetelnie informuje, jak wymagasz pomocy dermatologa to mówi, a nie wyciąga od Ciebie kasę , gdy nie może Ci się pomóc. 20 lat i zawsze tylko do niej. I nie jestem jej koleżanką , która robi reklamę / gdyby ktoś tak pomyślał. Ona poprostu taka jest.Polecam!!!!!!!!!!!

  2. Popieram opinię, ja miała problem z twarzą, poszła do dermatologa to było jeszcze gorzej, dopiero pani Anita pomogła mi.Było to prawda 20 lat temu. Do dzisiaj nie miałam nawrotu choroby skóry twarzy. Zawsze będę ją polecać bo jest rewelacyjna w tym co robi.Polecam.

Oświadczam, że dodawana opinia jest oparta na moich własnych doświadczeniach z tym obiektem i stanowi moje rzeczywiste zdanie na temat ocenianego obiektu. Nie mam powiązań osobistych ani służbowych z ocenianym obiektem ani jego właścicielami i pracownikami. Ponadto nie będę czerpał żadnych korzyści (w tym finansowych) z dodania tej opinii. Portal Zabiegi.net nie bierze odpowiedzialności za dodawane opinie. Cała odpowiedzialność spoczywa na dodającym. Opinie nie spełniające zasad zawartych w regulaminie będą usuwane bez podania przyczyny.