Opinie o M.I.U.Mobilny Instytut Urody Patrycja Deviron

 1. Serdecznie zapraszam :)

 2. Aleksandra S. 5 years temu

  Właśnie dzisiaj zrobiłam makijaż permanentny brwi i kreski górnej - jestem bardzo zadowolona! Widać, że ta Pani wykonuje makijaże z pasją, a do tego zapewnia miłą atmosferę. Nie pierwszy raz słyszałam dobre rzeczy na temat tej Pani Patrycji. Pozdrawiam

 3. Witam,szczerzę mogę polecić Panią Patrycję. Pełny profesjonalizm. Pani Patrycja zna się na tym co robi. Wszystko tłumaczy podczas zabiegu, także rysunek wstępny uzgadniałyśmy razem. Po brwiach umówiłam się już na usta.
  Warto...ogromna wygoda!

 4. Panią Patrycję znalazłam przez internet, bardzo spodobały mi się jej pracę oraz kwalifikacje, jako jedyna odpowiedziała mi rzeczowo i przystępnie na moje maile, dotyczące poprawy nieudanego makijażu. W rzeczywistości jeszcze milsza, profesjonalna. Makijaż ust prawie bezbolesny, szybki! oraz śliczny po wygojeniu. Do Pani Patrycji przyjechałam specjalnie z Kielc. Polecam!

 5. Już parę moich koleżanek skorzystało z zabiegu makijażu permanentnego u Pani Patrycji. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. polecam!

 6. U Pani Patrycji robiłam górne i dolne kreski. Wybrałam MIU bo ceny są niższe niż na rynku a mimo to Pani Patrycja daje z siebie wszystko. Zachowuje w swojej pracy pełen profesjonalizm i przy tym jest uprzejma. Bardzo pomogła mi w doborze odpowiedniej grubości kreski. Mam w planach zrobić jeszcze brwi. Pozdrawiam

 7. Byłam u Pani Patrycji na przedłużaniu rzęs. Zabieg przebiegł w bardzo miłej atmosferze. Szczerze mogę polecić gabinet MIU. Pozdrawiam!

 8. Robiłam u Pani Patrycji makijaż permanentnym brwi. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

 9. Byłam na przedłużaniu rzęs metodą 1:1. Efekt jest bardzo naturalny i mogę na jakiś czas zrezygnować z używania tuszu do rzęs :) Pozdrawiam Panią Patrycję!

 10. Panią Patrycje znalazłam przez facebooka. Miałam robione brwi i kreskę górną. Koleżanki od razu zobaczyły różnicę że coś zmieniłam na twarzy ale do końca nie nie były wstanie powiedzieć co konkretnie. Oto mi właśnie chodziło! Jestem bardzo zadowolona z zabiegu.

 11. Do Pani Patrycji trafiłam z polecenia znajomej, która miała wykonywany makijaż permanentny ust- wyglądały ślicznie i naturalnie i sama zdecydowałam się na taki sam zabieg. Nie byłam rozczarowana- po konsultacji, doborze koloru i rysunku efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania!:) już planuję zrobić brwi i wszystkim polecam, bo Patrycja jest mistrzem w swoim fachu a przy tym ma naprawdę konkurencyjne ceny

 12. Pani Deviron jest naprawdę osobą godną polecenia! byłam u niej na karboksyterapii i zwyczajnie skusiłam się na zrobienie brwi- jest profesjonalną osobą i wszystko wyjaśniła i rozwiała wszelkie wątpliwości (efekty jej pracy widziałam choćby na niej samej i na fb) Do tego ma naprawdę konkurencyjne ceny i porusza się po całej małopolsce, Polecam:)

 13. Na Patrycje trafiłam w internecie vi zaczęłam śledzić jej prace na facebooku. Na początku nie byłam zupełnie zainteresowana robieniem brwi, ale potem jak zobaczyłam jak dobvrze zrobiony zabieg może zmienić na plus wygląd twarzy to się w końcu zdecydowałam. Nie żaluję an i złotówki wydanej na makijaż. Cudo!

 14. Ostatnio zrobiłam sobie u Pani Patrycji kreski na oczach. Efekt jest rewelacyjny. Ja jestem z tych co to są uzależnieni od kreski i teraz w końcu jestem zadowolona z tego jak wyglądam caaaały czas <3 Super.

 15. Pierwszy raz powiększyłam sobie usta i... już wiem, że nie ostatni! efekt jest extra - zupelnie inaczej wyglada, bardzo sie sobie podobam :) 5/5!

 16. Przed samymi świętami Patrycja znalazła dla mnie czas, żeby zrobić mi jeszcze permamentne kreski na oczach. Efekt jest super. Wszyscy byli zdziwieni, że tak szybko sie ogarnelam gdy dzis rano wstalam juz z makijazem :D

 17. Bardzo miła i profesjonalna Pani. Zrobiłam sobie u Pani Patrycji powiększanie ust i jestem zaskoczona, że efekt jest tak naturalny. Super.

 18. Pełen profesjonalizm! Jestem bardzo zadowolona po wizycie u Pani Patrycji. Podejście do klienta + znajomość w swoim fachu 10/10

 19. Daria Lowicka 4 weeks, 1 day temu

  Wpadłam w końcu dodać Pani opinię za super brwi, które mi Pani zrobiła. Wyglada przeslicznie :) 20/10!

 20. Zadowolona klienta 3 weeks, 4 days temu

  Zdecydowanie najlepszy salon w Krakowie. Dla mnie numer 1, za każdym razem wychodzę zadowolona i nie muszę kontrolować czy wszystko wygląda dobrze i mówić co jeszcze poprawić. Znalazłam swoją linergistkę i z pewnościątam jeszcze wrócę.

 21. MalgorzataW 1 week, 4 days temu

  O Pani Patrycji dowiedziałam się od koleżanki z pracy. Któregoś dnia, chwaliłam jej za jej naturalnie piękną urodę i okazalo się, że to nie tylko natura sprawia, że jest taka piękna, ale także makijaż permanentny brwi i ust od Pani Patrycji :D No i tak i ja zostałam stałą klientką. Bardzo polecam!

 22. Polecam każdej kobiecie zajrzeć do tego salonu! Przepięknie wykonana robota w wykonaniu Pani Patrycji do dziś mnie zachwyca. Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie, obsługa i produkty na najwyższym poziomie.

Oświadczam, że dodawana opinia jest oparta na moich własnych doświadczeniach z tym obiektem i stanowi moje rzeczywiste zdanie na temat ocenianego obiektu. Nie mam powiązań osobistych ani służbowych z ocenianym obiektem ani jego właścicielami i pracownikami. Ponadto nie będę czerpał żadnych korzyści (w tym finansowych) z dodania tej opinii. Portal Zabiegi.net nie bierze odpowiedzialności za dodawane opinie. Cała odpowiedzialność spoczywa na dodającym. Opinie nie spełniające zasad zawartych w regulaminie będą usuwane bez podania przyczyny.