Salony kosmetyczne i fryzjerskie

Zostań stylistką makijażu permanentnego!

 

Drogie Panie,jeśli któraś z Was marzy o karierze w zawodzie kosmetyczki lub chciałaby rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności, szczególnie te związane ze stylizacją i makijażem, mamy dla Was atrakcyjną propozycję! Firma Beauty&SPAExpert wraz z serwisem Zabiegi.net serdecznie zapraszają na wyjątkowe szkolenia z makijażu permanentnego.

Szkolenie trwa dwa dni i pozwala w szybki i prosty sposób opanować sztukę technik makijażu oraz zdobyć wymagane certyfikaty. Pierwszy dzień poświęcony jest zagadnieniom teoretycznym. Kursant poznaje historię makijażu trwałego, metody mieszania barwników oraz stosowania środków znieczulających. Drugi dzień przeznaczony jest na praktykę! Pod okiem profesjonalistów kursanci uczą się wykonać perfekcyjny makijaż brwi, ust oraz oczu. Do dyspozycji uczestników przygotowaliśmy wysokiej klasy i jakości urządzenia, narzędzia jednorazowe oraz sterylne produkty i kosmetyki. Kurs odbywa się na nowoczesnych maszynkach ISTAR, testowanych przez mistrzynię Polski w makijażu permanentnym.

Na zakończenie szkolenia przewidziany jest egzamin, który pozwala zdobyć wymagane certyfikaty oraz uprawnia do bezpiecznego wykonywania zabiegów. Szkolenie „Stylistka Makijażu Permanentnego” zyskało wsparcie PARP (Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości) oraz dofinansowanie Unii Europejskiej, dzięki czemu jest to najtańsza dostępna oferta na rynku!

Gorąco polecamy

 

Jeśli jesteście Panie zainteresowane więcej informacji znajdziecie tutaj:

http://beautyspaexpert.com/makijaz

oraz pod numerem telefonu:

0-22-863-66-91

 

 

*Szkolenie organizowane jest w województwach: mazowieckie, podlaskie, wielkopolskie, dolnośląskie oraz małopolskie.

**Przy większej ilości zgłoszeń (powyżej 10 osób) istnieje możliwość zorganizowania szkolenia na terenie całej Polski!


16/02/2010

Komentarze

Hmmm wystarczą 2 dni żeby z laika zrobić profesjonalistę? Czy to jest dla osób mających coś wspólnego z zawodem kosmetyczki?

Z tego co przeczytałam na ich stronie, szkolenie trwa łącznie 16 godzin. Uczysz się teorii i praktyki. Nie wiem, czy kierowane jest do zupełnych laików, ale jeśli kosmetyczka nie miała możliwości robienia takich zabiegów to i ona jest laikiem w tej dziedzinie..prawda? Tym bardziej, że szkolenie kończy się egzaminem, który uprawnia do wykonywania zabiegów :) Więc musi być dobrze przygotowane. Fajna opcja i tylko 450 zł!

Osobiście uważam, że to jest rewelacyjne szkolenie. I sama chętnie bym się na to wybrała, bo rzeczywiście cena jest atrakcyjna. Ale też mnie zastanawia czy się na niego kwalifikuję, bo na prawdę nie mam nic wspólnego z makijażem.
Ale dla kosmetyczek i Pań mających fach w ręku super sprawa!

Właśnie doczytałam co napisała Nelka, masz rację, że kosmetyczki mogą też być laikami w tej dziedzinie. Super jest ten kurs, chyba rzeczywiście spróbuję!

A czy są chętni z Koszalina i okolic?
może uda się zebrać 10-cio osobową grupę?

Brałam udział w tym szkoleniu w pierwszej turze. Jestem bardzo zadowolona, polecam w 100% :)

Brałam udział w szkoleniu- godne polecenia,super organizacja,dobrze poprowadzone,jestem zadowolona!!!

bardo mnie cieszą Wasze pozytywne opinie bo planuję wziąć udział w takim kursie

Bardzo by mi się przydało takie szkolenie i wówczas bym mogła poszerzyć zakres swoich usług o makijaż permanentny.Tylko szkoda,że szkolenie nie jest organizowane w województwie warmińsko-mazurskim,chyba że by się zebrało 10-osobową grupę.

Może uda się taką grupę zebrać? Zadzwoń do organizatora i zapytaj, z tego co wiem chętnie pomagają itp.

Uczestniczyłam w tym szkoleniu i jestem zachwycona! Polecam wszystkim udział.

Pseudonim
Komentarz
Jeżeli wpiszesz cokolwiek w to pole, Twój komentarz zostanie uznany za spam:
Zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie