Pasemka

 

Zabieg ten jest doskonałym sposobem na zmienienie wyglądu i odświeżenie fryzury, bez konieczności farbowania wszystkich włosów. Pasemka jaśniejsze o dwa lub trzy tony od pozostałych włosów sprawiają, że fryzura jest pełna życia a twarz wygląda młodziej. Idealne pasemka to takie, które nie rzucają się w oczy i sprawiają wrażenie rozjaśnionych słońcem. Dobrze wykonany zabieg wygląda bardzo naturalnie, choć niektóre panie wybierają pasemka w jaskrawych, oryginalnych odcieniach.

Oczywiście, zależy to od fryzury i rodzaju włosów, jednak najczęściej pasemka powinny być rozmieszczone nieregularnie na całych puklach. Nieco więcej pasemek powinno być również z przodu - tam włosy rozjaśniają się szybciej, bo są cieńsze i bardziej nadwyrężone stylizacją. Odrosty przy pasemkach są mniej widoczne, więc nie wymagają częstego farbowania. Niemniej jednak pasemka wymagają podobnej co farba pielęgnacji. W sprzedaży jest wiele bardzo dobrych szamponów i odżywek do włosów farbowanych i z pasemkami. Dzięki nim utrzymasz blask i upragniony kolor na dłużej!

     Szampon Elseve   Maska do włosów z pasemkamiFRUCTIS Odżywka do włosów BLOND PASEMKA spray

 

 

Komentarze
  1. Polecam karzdemu pasemka/refleksy! Ożywiają karzdą głowę i na wet położone na tym samym kolorze co zwykle zmienia kolor i dynamikę fryzury o 180 stopni.