zabiegi na dłonie i stopy

Leczenie wrastających paznokci

Wrastające paznokcie to bolesna i utrudniająca normalne funkcjonowanie dolegliwość. Istotą tej dolegliwości jest nieprawidłowe zawijanie się paznokcia u stopy z jednego lub obu boków pod spód i wrastanie w wał otaczający płytkę paznokciową. Wrastanie dotyczy najczęściej paznokci u dużych palców u stóp i zazwyczaj jest poprzedzone urazem okolicy paznokcia, do którego może dojść podczas zbyt głębokiego obcinania paznokcia lub skaleczenia wału paznokciowego przy wycinaniu tzw. skórek.
zobacz więcej →

Manicure biologiczny

Podczas wykonywania zabiegu nie używa się narzędzi metalowych (pilników, cążek, podważaczy). Do pracy wykorzystuje się pilniki papierowe / szklane, patyczki z drzewa pomarańczowego oraz żele i płyny zmiękczające naskórek.
zobacz więcej →

Manicure francuski

Polega na zaakcentowaniu białym lakierem końcówki paznokcia.
zobacz więcej →

Manicure japoński

Manicure japoński wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadając jej piękny połysk, uszczelnia płytkę paznokcia i zasila w składniki naturalne.
zobacz więcej →

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny to tradycyjny zabieg polegający na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia i skóry dłoni.
zobacz więcej →

Manicure metoda akrylowa

Jedna z najbardziej popularnych metod przedłużania paznokci. Główną różnicą tej metody jest to, że do utwardzenia nie potrzebujemy tu lampy, gdyż akryl wysycha samoczynnie.
zobacz więcej →

Manicure metoda fiberglas

Paznokcie Fiberglass, czyli regeneracja paznokci jedwabiem. Manicure wykonany metodą Fiberglass jest jedną z najbardziej naturalnych technik przedłużania paznokci. Technikę Fiberglass najczęściej stosowana jest u klientek jako regeneracja i rekonstrukcja nadłamanej, przepiłowanej lub problemowej płytki paznokciowej. Fiberglass jest także formą odżywki zakładanej na płytkę na okres 6 tygodni.
zobacz więcej →

Manicure metoda żelowa

Polega na nałożeniu specjalnego żelu UV, który twardnieje pod wpływem promieni UV. Można nakładać bezpośrednio na doczepione tipsy jak również bezpośrednio na płytkę paznokcia.
zobacz więcej →

Parafina (odżywianie)

Zabieg intensywnie regenerujący z użyciem rozgrzanej płynnej parafiny zawierającej dużą ilość naturalnych substancji natłuszczających i odżywiających.
zobacz więcej →

Pedicure biologiczny

Zabieg pielęgnacyjny stóp, podczas którego nie używa się narzędzi i akcesoriów metalowych.
zobacz więcej →